Sinu uus kodu
Sügiseks on Kungla 10 kortermaja Kalamaja vaikses sisekvartalis saanud täiesti uue ilme. Kogu hoone taastatakse ajaloolise projekti järgi, kus hoone fassaade ilmestavad rohked dekoratiivsed puitdetailid, akende profileeritud piirdelauad ja karniisid, fassaadidel kasutatakse nii horistonaalset kui vertikaalset laudist. Vahepealsel ajal on kõik see detailirohkus kaduma läinud, ent nüüd on võimalus sel hoonel taas silma paista.

Vintskapid

Hoonel on kokku tervelt kuus vintskappi! See loob igasse selle maja katusekorterisse palju aknaid ja kõrged laed. Elutoa keskel ulatub õhuruum lausa nelja meetrini

Uudista plaanilt lisa

Korter nr 26 - MÜÜDUD

Tube: 3

Pindala: 62,3 m2

Hind: 168 000 eurot

Hommiku- ja lõunapäikesele suunatud avarate akende ja kõrge õhuruumiga korter on suunaga ainult hoovi poole. Sellest trepikojast on pääs vaid sellesse 3.korruse korterisse, seega saad ka toredat väikest koridoriosa enda tarbeks kasutada ja näiteks välisjalanõud hoopis ukse taha jätta. Trepikoda valgustab 3.korruse ulatuses ka eraldi aken.

31,5 m2 suurune kõrge laega avatud köök-elutuba, kaks magamistuba (13,4 m2 ja 11,4 m2) ning 6 m2 suurune vannituba.

Selle korteri juurde kuulub hinna sees panipaik maja soklikorrusel ja parkimiskoht maja hoovis.

Korter nr 27- MÜÜDUD

Tube: 2

Pindala: 45,9 m2

Hind: 133 000 eurot

Avar, mugav ja praktiline kahetoaline korter, kus ka magamistoa pindalaga ei ole koonerdatud – 16,4 m2 mahutab kenasti ka suurema garderoobi või hoopis õdusa aknaaluse kontorinurga. Kirjutuslaud sobib hästi ka selle korteri elutuppa, kus tänu vintskapilahendusele tekib samuti akna alla justkui eraldi ruumiosa. Varakevadest hilissügiseni paistab selle korteri akendest õhtupäike – mis võiks olla veel toredam, kui töölt koju tulles end sumedas loojangueelses päikesevalguses hästi tunda!

23,5 m2 suurune kõrge laega avatud köök-elutuba, 16,4 m2 suurune magamistuba ja 6 m2 suurune vannituba.

Selle korteri juurde kuulub hinna sees panipaik maja soklikorrusel ja parkimiskoht maja hoovis.

Korter nr 28 - MÜÜDUD

Tube: 3

Pindala: 94,8 m2

Hind: 237 000 eurot

Tõeliselt avar korter eriliselt suure, 54,3 m2 suuruse kõrgete lagedega köök-elutoaga – mis võiks olla veel parem pere ja sõprade kohtumispaik! Planeeri endale meelepärane köögilahendus, soovi korral kas või köögisaarega. Tuppa mahub kindlasti suur söögilaud ja istumisala kujundamiseks on palju võimalusi. Magamistoad suurusega 13,6 ja 12 m2, vannituba 5,4 m2 ja eraldi garderoobituba 2,5 m2.

Selle korteri juurde kuulub hinna sees panipaik maja soklikorrusel ning parkimiskoht maja hoovis.

Korter nr 29

Tube: 3

Pindala: 66,3 m2

Hind: 179 000 eurot

Selles korteris algab päev hommikupäikesega vannitoas, millel lausa kaks suurt hoovipoolset akent! Päeva- ja õhtupäike paistavad avarasse köök-elutuppa. Korteril on kaks magamistuba, 13,7 ja 12,5 m2, ruumikas 6,3 m2 suurune vannituba ja koguni 29,9 m2 köök-elutuba.

Selle korteri juurde kuulub hinna sees 1,5 m2 suurune panipaik maja soklikorrusel ja parkimiskoht maja hoovis.

Parkimine ja panipaigad

Igal uuel korteril on oma kindel parkimiskoht sisehoovis ja panipaik keldrikorrusel. Need kuuluvad korteri juurde notariaalse erikasutusõiguse kokkuleppega – samaväärne alus, mis eelmise seaduse järgi oli notariaalne kasutuskord. Kungla tänava algus ei ole parkimiskohtade puuduses, seega ka pere teine auto mahub kindlasti tänavale. Kui ka endal autot ei ole, siis kunagi ise korterit müües on kindel hooviparkimiskoht kindlasti järjest suurem väärtus, mida tasub omada.

Korter 29

Kivilille Kodud

omaniku esindaja

AGUR TAMMISTU

Omaniku esindaja 

+372 501 0434

agur.tammistu@domus.ee

STEN MICHELSON

Kinnisvara hindaja

+372 5358 4777

sten.michelson@domus.ee

Projekti
usaldusväärne

hindaja

logo_transparnecy.png

Domus Kinnisvara / Pärnu mnt 130, Tallinn / www.domus.ee